Es Yıldız Nakliyat

Hizmetlerimiz

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyatta en kısa mesafeden en uzun mesafeye, en dar sokaklardan en yüksek katlara kadar güvenle taşınma için Es Yıldız Nakliyat’a güvenebilirsiniz.  Evden eve nakliyatta eşyaların önce yüklenmesi sonra boşaltılması ve yerleştirilmesini kapsayan yorucu bir süreç vardır. Bu süreç iyi planlanmalı ve dikkatle takip edilmelidir.


Öncelikle taşınma için gün, saat ve uygun araçlar belirlenir. Tam zamanında adresinizde olan ekibimiz hummalı bir şekilde paketlemeye başlar. Eşyalar özelliklerine, hassasiyetlerine uygun şekilde paketlenip gruplandırılır. Ardından da asansörlere yüklenerek araca yerleştirilir. Eskişehir şehir içi nakliyat firması olarak taşınmanın ilk aşaması olan araca yüklemesinde süreç titizlikle izleyerek müşterimize güvenli bir taşınma sağlarız. 

Yeni adrese ulaşan eşyalar burada marangozluk tecrübesi olan personellerimiz tarafından kurulmaya başlanarak odalara göre yerleştirilir ve süreç tamamlanır. Güler yüzlü, etik değerleri olan ahlak sahibi ekibimizle taşınma işinin tüm zorluklarını aşıp sizin için hızlı ve kolay bir süreç sunmaktayız.

  

Es Yıldız Nakliyat İletişim Bilgileri

Telefon: 0538 367 29 49

Telefon Whatsapp