Es Yıldız Nakliyat

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Taşınma sürecinde ücreti etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar; 

Gidilecek mesafe

Taşınacak eşyanın yoğunluğu

Taşınacak kat

Asansör kullanılıp kullanılmayacağı

Ambalajlama olup olmayacağı fiyatı etkileyen unsurlar olarak sıralanabilir. 

Hayır, ambalajlı taşımacılık bizim kendi hizmetimiz olduğu için anlaştığımız taşınmalarda bu işlemi ekstra ücret talep etmeden sunuyoruz. 

Eşya paketlemede en çok dikkat etmeniz gereken konu paketlenecek eşyanın hassasiyetidir. Örneğin beyaz eşyaları taşırken bir battaniyeye sarmak yeterli olacakken bir aynayı taşırken patpatlı naylon ve mukavva koliye sarmak etkili olacaktır.

Evet, tabi ki güvenlidir. Kullandığımız yük taşıma asansörleri sıkı kontrollerden, bakımlardan geçirilir. Bu araçların kapasiteleri oldukça fazla eşyayı aynı anda taşıyabilecek niteliktedir ve hiçbir zarar vermez.

Ev sahiplerine bu aşamada sadece özel eşyalarını toplamalarını tavsiye ederiz. Ziynet eşyaları, kişisel giyim eşyaları, dolap içlerini toplarsanız kalan eşyaların parçalanıp paketlenmesi ekibimiz tarafındna yapılacaktır. 

Genelde 4 veya 5 personelle taşınma sürecini tamamlıyoruz ancak burada eşyanın yoğunluğu bu sayıyı değiştirebilir. Çok eşyanız varsa ona göre sayıyı arttırıp azaltabiliriz.

Süreç 4-5 saatle 1 gün arasında değişiyor. Bu durumu yine eşyanın yoğunluğu, asansörün kullanılıp kullanılmaması ve tabi ki hava durumu koşulları etkileyebilmektedir. 

Evet, tabi ki perdeleriniz, storlarınız hatta avizelerinize kadar sökümünü ve yeni adrese takılmasını gerçekleştiriyoruz. 

Evet mutlaka rezervasyon yaptırmak gerekir. Bunun sebebi de istediğiniz tarihin dolu olma riskiyle karşılaşmamaktır. Taşınmaya karar verdiğinizde önünüzde haftalar bile olsa nakilyatçınızı arayıp o gün için müsaitliğini sorgulayın ve yerinizi ayırtın.

Öncelikle araçlarımızın hepsi nakliyat için özel hazırlanan araçlardır. Bunun yanında bir de tüm eşyaları özenle paketlediğimiz için bu eşyaları koruma altına alır. Paketlenen eşyalar araçlara istifleme şeklinde değil düzenli olarak sıkıştırılmadan yerleştirilir. Bu da yine sorunsuz bir nakliye için önemlidir. 

Bu sorunun cevabı gidilecek mesafeye göre değişiklik gösteriyor. Eşyalar eğer çevre illere taşınıyorsa bir gün içerisinde teslim edilebiliyorken  km ve üzeri mesafeler için ortalama olarak 3 günde teslim ediliyor diyebiliriz. 

Evet, eşyalarınızın yoğunluğuna göre eksper işlemi yapıyor ve fiyatlandırma, araç ve personel seçimlerimizi buna göre belirliyoruz. 

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Telefon Whatsapp